购买 MT58L64L36FT-8 | MT58L64L36FT-8数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MT58L64L36FT-8
MT58L64L36FT-8
MT58L64L36FT-8
仅供参考
零件编号 MT58L64L36FT-8
制造商 Micron Technology Inc.
描述 IC SRAM 2MBIT PARALLEL 100TQFP
送货服务
MT58L64L36FT-8参数
技术SRAM - Standard
内存大小2Mbit
内存接口Parallel
时钟频率-
写周期时间 - Word,Page-
访问时间-
电压 - 电源3.135V ~ 3.6V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
供应商设备包100-TQFP (14x20.1)
MT58L64L36FT-8 Packaging
Insepction
MT58L64L36FT-8 FAQ
  • 1. How to order MT58L64L36FT-8 on Heisener?
  • 3. Are the MT58L64L36FT-8 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MT58L64L36FT-8?
MT58L64L36FT-8 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。