购买 MT58L256V36PS-6TR | MT58L256V36PS-6TR数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MT58L256V36PS-6TR
MT58L256V36PS-6TR
MT58L256V36PS-6TR
仅供参考
零件编号 MT58L256V36PS-6TR
制造商 Micron Technology Inc.
描述 IC SRAM 8MBIT PARALLEL 100TQFP
送货服务
MT58L256V36PS-6TR参数
技术SRAM - Standard
内存大小8Mbit
内存接口Parallel
时钟频率166 MHz
写周期时间 - Word,Page-
访问时间3.5 ns
电压 - 电源3.135V ~ 3.6V
工作温度0°C ~ 70°C (TA)
供应商设备包100-TQFP (14x20.1)
MT58L256V36PS-6TR Packaging
Insepction
MT58L256V36PS-6TR FAQ
  • 1. How to order MT58L256V36PS-6TR on Heisener?
  • 3. Are the MT58L256V36PS-6TR price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MT58L256V36PS-6TR?
MT58L256V36PS-6TR 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。