购买 MT200CB12T2-BP | MT200CB12T2-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MT200CB12T2-BP
MT200CB12T2-BP
MT200CB12T2-BP
仅供参考
零件编号 MT200CB12T2-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
MT200CB12T2-BP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR - 模块
封装-
ECAD
系列-
结构体Series Connection - SCR/Diode
SCR数量,二极管1 SCR, 1 Diode
电压 - 关闭状态1.2 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)200 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)150 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)5500A @ 50Hz
电流 - 保持(Ih)(最大)400 mA
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
MT200CB12T2-BP Packaging
Insepction
MT200CB12T2-BP FAQ
  • 1. How to order MT200CB12T2-BP on Heisener?
  • 3. Are the MT200CB12T2-BP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MT200CB12T2-BP?
MT200CB12T2-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
MT200CB12T2-BP
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
MT200CB12T2-BP QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ