购买 MT200C12T2-BP | MT200C12T2-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MT200C12T2-BP
MT200C12T2-BP
MT200C12T2-BP
仅供参考
零件编号 MT200C12T2-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
MT200C12T2-BP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - SCR - 模块
封装-
ECAD
系列-
结构体Series Connection - All SCRs
SCR数量,二极管2 SCRs
电压 - 关闭状态1.2 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)200 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)150 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)5500A @ 50Hz
电流 - 保持(Ih)(最大)400 mA
工作温度-40°C ~ 130°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
MT200C12T2-BP Packaging
Insepction
MT200C12T2-BP FAQ
  • 1. How to order MT200C12T2-BP on Heisener?
  • 3. Are the MT200C12T2-BP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MT200C12T2-BP?
MT200C12T2-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。