购买 MT100DT16L1-BP | MT100DT16L1-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MT100DT16L1-BP
MT100DT16L1-BP
MT100DT16L1-BP
仅供参考
零件编号 MT100DT16L1-BP
送货服务
MT100DT16L1-BP参数
系列-
结构体Bridge, 3-Phase - SCRs/Diodes
SCR数量,二极管1 SCR, 6 Diodes
电压 - 关闭状态1.6 kV
电流 - 开状态(It(AV))(Max)100 A
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)-
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)3 V
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)150 mA
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)1200A @ 50Hz
电流 - 保持(Ih)(最大)-
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
MT100DT16L1-BP Packaging
Insepction
MT100DT16L1-BP FAQ
  • 1. How to order MT100DT16L1-BP on Heisener?
  • 3. Are the MT100DT16L1-BP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MT100DT16L1-BP?
MT100DT16L1-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。