购买 MSCSM170HM45CT3AG | MSCSM170HM45CT3AG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSCSM170HM45CT3AG
MSCSM170HM45CT3AG
MSCSM170HM45CT3AG
仅供参考
零件编号 MSCSM170HM45CT3AG
制造商 Microchip Technology
描述 SIC 4N-CH 1700V 64A
数据表
封装 -
ECAD
库存 12 piece(s)
送货服务
MSCSM170HM45CT3AG参数
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)1700V (1.7kV)
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C64A (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs45mOhm @ 30A, 20V
Vgs(th)(Max)@Id3.2V @ 2.5mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs178nC @ 20V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3300pF @ 1000V
力量 - 最大319W (Tc)
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包-
MSCSM170HM45CT3AG Packaging
Insepction
MSCSM170HM45CT3AG FAQ
  • 1. How to order MSCSM170HM45CT3AG on Heisener?
  • 3. Are the MSCSM170HM45CT3AG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSCSM170HM45CT3AG?
MSCSM170HM45CT3AG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。