购买 MSCSM170DUM15T3AG | MSCSM170DUM15T3AG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSCSM170DUM15T3AG
MSCSM170DUM15T3AG
MSCSM170DUM15T3AG
仅供参考
零件编号 MSCSM170DUM15T3AG
制造商 Microchip Technology
描述 SIC 2N-CH 1700V 181A SP3F
数据表
封装 -
ECAD
库存 15 piece(s)
送货服务
MSCSM170DUM15T3AG参数
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)1700V (1.7kV)
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C181A (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs15mOhm @ 90A, 20V
Vgs(th)(Max)@Id3.2V @ 7.5mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs534nC @ 20V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds9900pF @ 1000V
力量 - 最大862W (Tc)
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包SP3F
MSCSM170DUM15T3AG Packaging
Insepction
MSCSM170DUM15T3AG FAQ
  • 1. How to order MSCSM170DUM15T3AG on Heisener?
  • 3. Are the MSCSM170DUM15T3AG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSCSM170DUM15T3AG?
MSCSM170DUM15T3AG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。