购买 MSCSM120XM50CTYZBNMG | MSCSM120XM50CTYZBNMG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSCSM120XM50CTYZBNMG
MSCSM120XM50CTYZBNMG
MSCSM120XM50CTYZBNMG
仅供参考
制造商 Microchip Technology
描述 PM-MOSFET-SIC-SBD-6HPD
送货服务
MSCSM120XM50CTYZBNMG参数
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)1200V (1.2kV)
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C49A (Tc), 80A (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs50mOhm @ 40A, 20V, 31mOhm @ 40A, 20V
Vgs(th)(Max)@Id2.7V @ 2mA, 2.8V @ 3mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs137nC @ 20V, 232nC @ 20V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1990pF @ 1000V, 3020pF @ 1000V
力量 - 最大196W (Tc), 315W (Tc)
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包-
MSCSM120XM50CTYZBNMG Packaging
Insepction
MSCSM120XM50CTYZBNMG FAQ
  • 1. How to order MSCSM120XM50CTYZBNMG on Heisener?
  • 3. Are the MSCSM120XM50CTYZBNMG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSCSM120XM50CTYZBNMG?
MSCSM120XM50CTYZBNMG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。