购买 MSCSM120VR1M11CT6AG | MSCSM120VR1M11CT6AG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSCSM120VR1M11CT6AG
MSCSM120VR1M11CT6AG
MSCSM120VR1M11CT6AG
仅供参考
制造商 Microchip Technology
描述 SIC 2N-CH 1200V 251A
送货服务
MSCSM120VR1M11CT6AG参数
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)1200V (1.2kV)
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C251A (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs10.4mOhm @ 120A, 20V
Vgs(th)(Max)@Id2.8V @ 9mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs696nC @ 20V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds9000pF @ 1000V
力量 - 最大1.042kW (Tc)
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包-
MSCSM120VR1M11CT6AG Packaging
Insepction
MSCSM120VR1M11CT6AG FAQ
  • 1. How to order MSCSM120VR1M11CT6AG on Heisener?
  • 3. Are the MSCSM120VR1M11CT6AG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSCSM120VR1M11CT6AG?
MSCSM120VR1M11CT6AG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。