购买 MSCSM120HM31TBL2NG | MSCSM120HM31TBL2NG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSCSM120HM31TBL2NG
MSCSM120HM31TBL2NG
MSCSM120HM31TBL2NG
仅供参考
制造商 Microchip Technology
描述 SIC 4N-CH 1200V 79A
送货服务
MSCSM120HM31TBL2NG参数
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)1200V (1.2kV)
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C79A
Rds On(Max)@ Id,Vgs31mOhm @ 40A, 20V
Vgs(th)(Max)@Id2.8V @ 3mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs232nC @ 20V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3020pF @ 1000V
力量 - 最大310W
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包-
MSCSM120HM31TBL2NG Packaging
Insepction
MSCSM120HM31TBL2NG FAQ
  • 1. How to order MSCSM120HM31TBL2NG on Heisener?
  • 3. Are the MSCSM120HM31TBL2NG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSCSM120HM31TBL2NG?
MSCSM120HM31TBL2NG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。