购买 MSCSM120HM31CT3AG | MSCSM120HM31CT3AG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSCSM120HM31CT3AG
MSCSM120HM31CT3AG
MSCSM120HM31CT3AG
仅供参考
零件编号 MSCSM120HM31CT3AG
制造商 Microchip Technology
描述 SIC 4N-CH 1200V 89A SP3F
送货服务
MSCSM120HM31CT3AG参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 阵列
封装-
ECAD
系列-
FET类型Silicon Carbide (SiC)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)1200V (1.2kV)
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C89A (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs31mOhm @ 40A, 20V
Vgs(th)(Max)@Id2.8V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs232nC @ 20V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3020pF @ 1000V
力量 - 最大395W (Tc)
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包SP3F
MSCSM120HM31CT3AG Packaging
Insepction
MSCSM120HM31CT3AG FAQ
  • 1. How to order MSCSM120HM31CT3AG on Heisener?
  • 3. Are the MSCSM120HM31CT3AG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSCSM120HM31CT3AG?
MSCSM120HM31CT3AG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。