购买 MSCSM120DAM31CTBL1NG | MSCSM120DAM31CTBL1NG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSCSM120DAM31CTBL1NG
MSCSM120DAM31CTBL1NG
MSCSM120DAM31CTBL1NG
仅供参考
制造商 Microchip Technology
描述 PM-MOSFET-SIC-SBD-BL1
送货服务
MSCSM120DAM31CTBL1NG参数
系列-
FET类型N-Channel
技术SiCFET (Silicon Carbide)
漏极到源极电压(Vdss)1200 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C79A
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)20V
Vgs(th)(Max)@Id2.8V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs232 nC @ 20 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3020 pF @ 1000 V
Vgs(最大)+25V, -10V
FET功能-
功耗(最大值)310W
Rds On(Max)@ Id,Vgs31mOhm @ 40A, 20V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
包/箱Module
MSCSM120DAM31CTBL1NG Packaging
Insepction
MSCSM120DAM31CTBL1NG FAQ
  • 1. How to order MSCSM120DAM31CTBL1NG on Heisener?
  • 3. Are the MSCSM120DAM31CTBL1NG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSCSM120DAM31CTBL1NG?
MSCSM120DAM31CTBL1NG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。