购买 MSCSM120AM02CT6LIAG | MSCSM120AM02CT6LIAG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSCSM120AM02CT6LIAG
MSCSM120AM02CT6LIAG
MSCSM120AM02CT6LIAG
仅供参考
制造商 Microchip Technology
描述 SIC 2N-CH 1200V 947A SP6C LI
送货服务
MSCSM120AM02CT6LIAG参数
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)1200V (1.2kV)
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C947A (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs2.6mOhm @ 480A, 20V
Vgs(th)(Max)@Id2.8V @ 12mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs2784nC @ 20V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds36240pF @ 1000V
力量 - 最大3.75kW (Tc)
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包SP6C LI
MSCSM120AM02CT6LIAG Packaging
Insepction
MSCSM120AM02CT6LIAG FAQ
  • 1. How to order MSCSM120AM02CT6LIAG on Heisener?
  • 3. Are the MSCSM120AM02CT6LIAG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSCSM120AM02CT6LIAG?
MSCSM120AM02CT6LIAG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。