购买 MSCM20XM10T3XG | MSCM20XM10T3XG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSCM20XM10T3XG
MSCM20XM10T3XG
MSCM20XM10T3XG
仅供参考
零件编号 MSCM20XM10T3XG
制造商 Microchip Technology
描述 MOSFET 6N-CH 200V 108A SP3X
数据表
封装 -
ECAD
库存 33 piece(s)
送货服务
MSCM20XM10T3XG参数
系列-
FET类型MOSFET (Metal Oxide)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)200V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C108A (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs9.7mOhm @ 81A, 10V
Vgs(th)(Max)@Id5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs161nC @ 10V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds10700pF @ 50V
力量 - 最大341W (Tc)
工作温度-40°C ~ 125°C (Tc)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包SP3X
MSCM20XM10T3XG Packaging
Insepction
MSCM20XM10T3XG FAQ
  • 1. How to order MSCM20XM10T3XG on Heisener?
  • 3. Are the MSCM20XM10T3XG price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSCM20XM10T3XG?
MSCM20XM10T3XG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。