购买 MSCDC100H70AG | MSCDC100H70AG数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSCDC100H70AG
MSCDC100H70AG
MSCDC100H70AG
仅供参考
零件编号 MSCDC100H70AG
制造商 Microchip Technology
描述 PM-DIODE-SIC-SBD-SP6C
数据表
封装 -
ECAD
库存 12 piece(s)
送货服务
MSCDC100H70AG参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Single Phase
技术Silicon Carbide Schottky
电压 - 峰值反转(最大值)700 V
电流 - 平均整流(Io)100 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.8 V @ 100 A
电流 - 反向泄漏@Vr400 µA @ 700 V
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包SP6
MSCDC100H70AG Packaging
Insepction
MSCDC100H70AG FAQ
  • 1. How to order MSCDC100H70AG on Heisener?
  • 3. Are the MSCDC100H70AG price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSCDC100H70AG?
MSCDC100H70AG 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。