购买 MSC400SMA330B4 | MSC400SMA330B4数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSC400SMA330B4
MSC400SMA330B4
MSC400SMA330B4
仅供参考
零件编号 MSC400SMA330B4
制造商 Microchip Technology
描述 MOSFET SIC 3300 V 400 MOHM TO-24
数据表
封装 -
ECAD
库存 885 piece(s)
送货服务
MSC400SMA330B4参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术SiCFET (Silicon Carbide)
漏极到源极电压(Vdss)3300 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C11A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)20V
Vgs(th)(Max)@Id2.97V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs37 nC @ 20 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds579 pF @ 2400 V
Vgs(最大)+23V, -10V
FET功能-
功耗(最大值)131W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs520mOhm @ 5A, 20V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-247-4
包/箱TO-247-4
MSC400SMA330B4 Packaging
Insepction
MSC400SMA330B4 FAQ
  • 1. How to order MSC400SMA330B4 on Heisener?
  • 3. Are the MSC400SMA330B4 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSC400SMA330B4?
MSC400SMA330B4 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
MSC400SMA330B4
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
MSC400SMA330B4 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
B4B-PH-K-S
CONN HEADER PH TOP 4POS 2MM
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM