购买 MSC080SMA120JS15 | MSC080SMA120JS15数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSC080SMA120JS15
MSC080SMA120JS15
MSC080SMA120JS15
仅供参考
零件编号 MSC080SMA120JS15
制造商 Microchip Technology
描述 MOSFET SIC 1200V 80 MOHM 15A SOT
数据表
封装 -
ECAD
库存 45 piece(s)
送货服务
MSC080SMA120JS15参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术SiCFET (Silicon Carbide)
漏极到源极电压(Vdss)1200 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C31A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)20V
Vgs(th)(Max)@Id2.8V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs64 nC @ 20 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds838 pF @ 1000 V
Vgs(最大)+23V, -10V
FET功能-
功耗(最大值)143W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs100mOhm @ 15A, 20V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
供应商设备包SOT-227 (ISOTOP®)
包/箱SOT-227-4, miniBLOC
MSC080SMA120JS15 Packaging
Insepction
MSC080SMA120JS15 FAQ
  • 1. How to order MSC080SMA120JS15 on Heisener?
  • 3. Are the MSC080SMA120JS15 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSC080SMA120JS15?
MSC080SMA120JS15 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。