购买 MSC035SMA070B4 | MSC035SMA070B4数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSC035SMA070B4
MSC035SMA070B4
MSC035SMA070B4
仅供参考
零件编号 MSC035SMA070B4
制造商 Microchip Technology
描述 TRANS SJT N-CH 700V 77A TO247-4
送货服务
MSC035SMA070B4参数
制造商Microchip Technology
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术SiCFET (Silicon Carbide)
漏极到源极电压(Vdss)700 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C77A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)20V
Vgs(th)(Max)@Id2.7V @ 2mA (Typ)
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs99 nC @ 20 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds2010 pF @ 700 V
Vgs(最大)+23V, -10V
FET功能-
功耗(最大值)283W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs44mOhm @ 30A, 20V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-247-4
包/箱TO-247-4
MSC035SMA070B4 Packaging
Insepction
MSC035SMA070B4 FAQ
  • 1. How to order MSC035SMA070B4 on Heisener?
  • 3. Are the MSC035SMA070B4 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSC035SMA070B4?
MSC035SMA070B4 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
MSC035SMA070B4
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
MSC035SMA070B4 QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
B4B-PH-K-S
CONN HEADER PH TOP 4POS 2MM
FIXED IND 3.5UH 22.5A 3.1 MOHM