购买 MSC025SMA330B4 | MSC025SMA330B4数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSC025SMA330B4
MSC025SMA330B4
MSC025SMA330B4
仅供参考
零件编号 MSC025SMA330B4
制造商 Microchip Technology
描述 MOSFET SIC 3300 V 25 MOHM TO-247
送货服务
MSC025SMA330B4参数
技术SiCFET (Silicon Carbide)
漏极到源极电压(Vdss)3300 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C104A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)20V
Vgs(th)(Max)@Id2.7V @ 7mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs410 nC @ 20 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds8720 pF @ 2640 V
Vgs(最大)+23V, -10V
FET功能-
功耗(最大值)-
Rds On(Max)@ Id,Vgs31mOhm @ 40A, 20V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Through Hole
供应商设备包TO-247-4
包/箱TO-247-4
MSC025SMA330B4 Packaging
Insepction
MSC025SMA330B4 FAQ
  • 1. How to order MSC025SMA330B4 on Heisener?
  • 3. Are the MSC025SMA330B4 price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSC025SMA330B4?
MSC025SMA330B4 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。