购买 MSC025SMA120J | MSC025SMA120J数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MSC025SMA120J
MSC025SMA120J
MSC025SMA120J
仅供参考
零件编号 MSC025SMA120J
制造商 Microchip Technology
描述 SICFET N-CH 1.2KV 77A SOT227
送货服务
MSC025SMA120J参数
技术SiCFET (Silicon Carbide)
漏极到源极电压(Vdss)1200 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C77A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)20V
Vgs(th)(Max)@Id2.8V @ 1mA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs232 nC @ 20 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds3020 pF @ 1000 V
Vgs(最大)+25V, -10V
FET功能-
功耗(最大值)278W (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs31mOhm @ 40A, 20V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
供应商设备包SOT-227 (ISOTOP®)
包/箱SOT-227-4, miniBLOC
MSC025SMA120J Packaging
Insepction
MSC025SMA120J FAQ
  • 1. How to order MSC025SMA120J on Heisener?
  • 3. Are the MSC025SMA120J price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MSC025SMA120J?
MSC025SMA120J 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。