购买 MPQ18021HS-A-LF-P | MPQ18021HS-A-LF-P数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MPQ18021HS-A-LF-P
MPQ18021HS-A-LF-P
MPQ18021HS-A-LF-P
仅供参考
零件编号 MPQ18021HS-A-LF-P
制造商 Monolithic Power Systems Inc.
描述 INDUSTRIAL GRADE, 100V, 2.5A HIG
送货服务
MPQ18021HS-A-LF-P参数
类别集成电路(IC) - PMIC - 栅极驱动器
封装-
ECAD
系列MPQ
驱动配置Half-Bridge
渠道类型Independent
司机数量2
门类型N-Channel MOSFET
电压 - 电源9V ~ 18V
逻辑电压 - VIL,VIH-
电流 - 峰值输出(源,汇)2.5A, 2.5A
输入类型Non-Inverting
高侧电压 - 最大值(自举)115 V
上升/下降时间(Typ)12ns, 9ns
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
供应商设备包8-SOIC
MPQ18021HS-A-LF-P Packaging
Insepction
MPQ18021HS-A-LF-P FAQ
  • 1. How to order MPQ18021HS-A-LF-P on Heisener?
  • 3. Are the MPQ18021HS-A-LF-P price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MPQ18021HS-A-LF-P?
MPQ18021HS-A-LF-P 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。