购买 MMSZ56T3G | MMSZ56T3G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MMSZ56T3G
MMSZ56T3G
MMSZ56T3G
仅供参考
零件编号 MMSZ56T3G
制造商 onsemi
描述 DIODE ZENER 56V 500MW SOD123
送货服务
MMSZ56T3G参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)56 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)200 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 39.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
MMSZ56T3G Packaging
Insepction
MMSZ56T3G FAQ
  • 1. How to order MMSZ56T3G on Heisener?
  • 3. Are the MMSZ56T3G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MMSZ56T3G?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MMSZ56T3G.
MMSZ56T3G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。