购买 MMSZ36T1 | MMSZ36T1数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MMSZ36T1
MMSZ36T1
MMSZ36T1
仅供参考
零件编号 MMSZ36T1
制造商 onsemi
描述 DIODE ZENER 36V 500MW SOD-123
送货服务
MMSZ36T1参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)36 V
公差±5%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)90 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr50 nA @ 25.2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-55°C ~ 150°C
安装类型Surface Mount
包/箱SOD-123
供应商设备包SOD-123
MMSZ36T1 Packaging
Insepction
MMSZ36T1 FAQ
  • 1. How to order MMSZ36T1 on Heisener?
  • 3. Are the MMSZ36T1 price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MMSZ36T1?
    (2)We are informed of the defect described above within 90 days after the delivery of MMSZ36T1.
  • 7.How to contact us to get technical supports, such as MMSZ36T1 pin diagram, MMSZ36T1 datasheet?
    If you need any after-sales service, please do not hesitate to contact us.
MMSZ36T1 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。