购买 MMBTRA101SS | MMBTRA101SS数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MMBTRA101SS
MMBTRA101SS
MMBTRA101SS
仅供参考
零件编号 MMBTRA101SS
制造商 Diotec Semiconductor
描述 IC
送货服务
MMBTRA101SS参数
制造商Diotec Semiconductor
类别分立半导体产品 - 晶体管 - 双极 (BJT) - 单,预偏置
系列-
晶体管类型PNP - Pre-Biased
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 mA
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)-
Resistor - Base (R1) (Ohms)4.7 kOhms
Resistor - Emitter Base (R2) (Ohms)4.7 kOhms
直流电流增益(hFE)(最小值)@ Ic,Vce30 @ 10mA, 5V
Vce饱和度(最大值)@ Ib,Ic-
电流 - 收集器截止(最大)500nA
频率 - 过渡200 MHz
力量 - 最大200 mW
安装类型Surface Mount
包/箱TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
供应商设备包SOT-23-3 (TO-236)
MMBTRA101SS Packaging
Insepction
MMBTRA101SS FAQ
  • 1. How to order MMBTRA101SS on Heisener?
  • 3. Are the MMBTRA101SS price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MMBTRA101SS?
MMBTRA101SS 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。