购买 MM5Z5V1ST5G | MM5Z5V1ST5G数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MM5Z5V1ST5G
MM5Z5V1ST5G
MM5Z5V1ST5G
仅供参考
零件编号 MM5Z5V1ST5G
制造商 onsemi
描述 DIODE ZENER 5.1V 500MW SOD523
送货服务
MM5Z5V1ST5G参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列-
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)5.1 V
公差±2.16%
力量 - 最大500 mW
阻抗(最大值)(Zzt)60 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr2 µA @ 2 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If900 mV @ 10 mA
工作温度-65°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-79, SOD-523
供应商设备包SOD-523
MM5Z5V1ST5G Packaging
Insepction
MM5Z5V1ST5G FAQ
  • 1. How to order MM5Z5V1ST5G on Heisener?
  • 3. Are the MM5Z5V1ST5G price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MM5Z5V1ST5G?
MM5Z5V1ST5G 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。