购买 MM5Z3V6T5GF | MM5Z3V6T5GF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MM5Z3V6T5GF
MM5Z3V6T5GF
MM5Z3V6T5GF
仅供参考
零件编号 MM5Z3V6T5GF
送货服务
MM5Z3V6T5GF参数
系列MM5Z
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)3.6 V
公差±2%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)90 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr5 µA @ 1 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 100 mA
工作温度150°C (TJ)
供应商设备包SOD-523
MM5Z3V6T5GF Packaging
Insepction
MM5Z3V6T5GF FAQ
  • 1. How to order MM5Z3V6T5GF on Heisener?
  • 3. Are the MM5Z3V6T5GF price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MM5Z3V6T5GF?
MM5Z3V6T5GF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。