购买 MM3Z7V5T1GX | MM3Z7V5T1GX数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MM3Z7V5T1GX
MM3Z7V5T1GX
MM3Z7V5T1GX
仅供参考
零件编号 MM3Z7V5T1GX
制造商 Nexperia USA Inc.
描述 VOLTAGE REGULATOR DIODES
送货服务
MM3Z7V5T1GX参数
制造商Nexperia USA Inc.
类别分立半导体产品 - 二极管 - 齐纳 - 单
封装-
ECAD
系列MM3Z
电压 - 齐纳(Nom)(Vz)7.5 V
公差±5%
力量 - 最大300 mW
阻抗(最大值)(Zzt)10 Ohms
电流 - 反向泄漏@Vr500 nA @ 4 V
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.1 V @ 100 mA
工作温度150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱SC-76, SOD-323
供应商设备包SOD-323
MM3Z7V5T1GX Packaging
Insepction
MM3Z7V5T1GX FAQ
  • 1. How to order MM3Z7V5T1GX on Heisener?
  • 3. Are the MM3Z7V5T1GX price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MM3Z7V5T1GX?
MM3Z7V5T1GX 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
Quick Inquiry
MM3Z7V5T1GX
质量认证
广东省“守合同重信用”企业ISO9001:2015, ICAS, IAF, UKAS
查看证书
联系我们
MM3Z7V5T1GX QRCode
扫描以查看此页面
推荐产品
W3008C
ANTENNA WIRELESS EXTERNAL 2.4GHZ