购买 MIWP75N120-BP | MIWP75N120-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MIWP75N120-BP
MIWP75N120-BP
MIWP75N120-BP
仅供参考
零件编号 MIWP75N120-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
MIWP75N120-BP参数
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1200 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)150 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)300 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.3V @ 15V, 75A
力量 - 最大789 W
开关能量11.3mJ (on), 4.7mJ (off)
输入类型Standard
门电荷622 nC
Td(开/关)@ 25°C112ns/478ns
测试条件600V, 75A, 10Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)293 ns
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
供应商设备包TO-247-3
MIWP75N120-BP Packaging
Insepction
MIWP75N120-BP FAQ
  • 1. How to order MIWP75N120-BP on Heisener?
  • 3. Are the MIWP75N120-BP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MIWP75N120-BP?
MIWP75N120-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。