购买 MIW50N65RA-BP | MIW50N65RA-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MIW50N65RA-BP
MIW50N65RA-BP
MIW50N65RA-BP
仅供参考
零件编号 MIW50N65RA-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 IGBT TRENCH FS 650V 100A TO247AB
送货服务
MIW50N65RA-BP参数
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)100 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)200 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.4V @ 15V, 50A
力量 - 最大357 W
开关能量1.49mJ (on), 670µJ (off)
输入类型Standard
门电荷210 nC
Td(开/关)@ 25°C28ns/129ns
测试条件300V, 50A, 20Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-247-3
供应商设备包TO-247AB
MIW50N65RA-BP Packaging
Insepction
MIW50N65RA-BP FAQ
  • 1. How to order MIW50N65RA-BP on Heisener?
  • 3. Are the MIW50N65RA-BP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MIW50N65RA-BP?
MIW50N65RA-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。