购买 MIP15R12E1TN-BP | MIP15R12E1TN-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MIP15R12E1TN-BP
MIP15R12E1TN-BP
MIP15R12E1TN-BP
仅供参考
零件编号 MIP15R12E1TN-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 IGBT MODULES
送货服务
MIP15R12E1TN-BP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
组态Three Phase Inverter
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1200 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)15 A
力量 - 最大142 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic2.2V @ 15V, 15A
电流 - 收集器截止(最大)1 mA
输入电容(Cies)@ Vce1100 pF @ 25 V
输入Three Phase Bridge Rectifier
NTC热敏电阻Yes
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包-
MIP15R12E1TN-BP Packaging
Insepction
MIP15R12E1TN-BP FAQ
  • 1. How to order MIP15R12E1TN-BP on Heisener?
  • 3. Are the MIP15R12E1TN-BP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MIP15R12E1TN-BP?
MIP15R12E1TN-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。