购买 MIP10N65AT0Y-BP | MIP10N65AT0Y-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MIP10N65AT0Y-BP
MIP10N65AT0Y-BP
MIP10N65AT0Y-BP
仅供参考
零件编号 MIP10N65AT0Y-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 IGBT TRENCH FS 650V 20A TO220AB
送货服务
MIP10N65AT0Y-BP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Trench Field Stop
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)650 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)20 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)40 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.7V @ 15V, 10A
力量 - 最大100 W
开关能量360µJ (on), 170µJ (off)
输入类型Standard
门电荷59 nC
Td(开/关)@ 25°C10ns/68ns
测试条件300V, 10A, 51Ohm, 15V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-40°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220AB
MIP10N65AT0Y-BP Packaging
Insepction
MIP10N65AT0Y-BP FAQ
  • 1. How to order MIP10N65AT0Y-BP on Heisener?
  • 3. Are the MIP10N65AT0Y-BP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MIP10N65AT0Y-BP?
MIP10N65AT0Y-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。