购买 MIF75R12C1TL-BP | MIF75R12C1TL-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MIF75R12C1TL-BP
MIF75R12C1TL-BP
MIF75R12C1TL-BP
仅供参考
零件编号 MIF75R12C1TL-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 GBT MODULES
送货服务
MIF75R12C1TL-BP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 晶体管 - IGBT - 模块
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型Trench
组态Half Bridge Inverter
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)1200 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)75 A
力量 - 最大530 W
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic1.85V @ 15V, 75A
电流 - 收集器截止(最大)1 mA
输入电容(Cies)@ Vce5520 pF @ 25 V
输入Standard
NTC热敏电阻No
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包C1
MIF75R12C1TL-BP Packaging
Insepction
MIF75R12C1TL-BP FAQ
  • 1. How to order MIF75R12C1TL-BP on Heisener?
  • 3. Are the MIF75R12C1TL-BP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MIF75R12C1TL-BP?
MIF75R12C1TL-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。