购买 MIC2287-24YML | MIC2287-24YML数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MIC2287-24YML
MIC2287-24YML
MIC2287-24YML
仅供参考
零件编号 MIC2287-24YML
制造商 Micrel Inc.
描述 1.2MHZ PWM WHITE LED DRIVER WITH
送货服务
MIC2287-24YML参数
制造商Micrel Inc.
类别集成电路(IC) - PMIC - LED 驱动器
封装-
ECAD
系列-
类型DC DC Regulator
拓扑Step-Up (Boost)
内部开关Yes
输出数量1
电压 - 电源(最小)2.5V
电压 - 电源(最大)10V
电压 - 输出24V
电流 - 输出/通道750mA (Switch)
频率1.2MHz
调光PWM
应用Backlight, Camera Flash
工作温度-40°C ~ 125°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱8-VFDFN Exposed Pad, 8-MLF®
供应商设备包8-MLF® (2x2)
MIC2287-24YML Packaging
Insepction
MIC2287-24YML FAQ
  • 1. How to order MIC2287-24YML on Heisener?
  • 3. Are the MIC2287-24YML price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MIC2287-24YML?
MIC2287-24YML 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。