购买 MGP20N14CL | MGP20N14CL数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MGP20N14CL
MGP20N14CL
MGP20N14CL
仅供参考
零件编号 MGP20N14CL
制造商 onsemi
描述 IGBT 135V 20A TO220-3
送货服务
MGP20N14CL参数
制造商onsemi
类别分立半导体产品 - 晶体管 - UGBT,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
IGBT类型-
电压 - 集电极发射极击穿(最大值)135 V
电流 - 收集器(Ic)(最大)20 A
电流 - 集电极脉冲(Icm)60 A
Vce(on)(Max)@ Vge,Ic-
力量 - 最大150 W
开关能量-
输入类型Logic
门电荷20 nC
Td(开/关)@ 25°C-
测试条件68V, 20A, 9.1Ohm, 5V
反向恢复时间(trr)-
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3
供应商设备包TO-220-3
MGP20N14CL Packaging
Insepction
MGP20N14CL FAQ
  • 1. How to order MGP20N14CL on Heisener?
  • 3. Are the MGP20N14CL price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MGP20N14CL?
MGP20N14CL 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。