购买 MDNA700P2200CC | MDNA700P2200CC数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MDNA700P2200CC
MDNA700P2200CC
MDNA700P2200CC
仅供参考
零件编号 MDNA700P2200CC
制造商 IXYS
描述 DIODE MOD GP 2200V 700A COMPACK
数据表
封装 -
ECAD
库存 3 piece(s)
送货服务
MDNA700P2200CC参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列-
二极管配置1 Pair Series Connection
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)2200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)700A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.14 V @ 700 A
速度Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 2200 V
工作温度 - 结-40°C ~ 150°C
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包ComPack
MDNA700P2200CC Packaging
Insepction
MDNA700P2200CC FAQ
  • 1. How to order MDNA700P2200CC on Heisener?
  • 3. Are the MDNA700P2200CC price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MDNA700P2200CC?
MDNA700P2200CC 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。