购买 MDMA600P1600PTSF | MDMA600P1600PTSF数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MDMA600P1600PTSF
MDMA600P1600PTSF
MDMA600P1600PTSF
仅供参考
零件编号 MDMA600P1600PTSF
制造商 IXYS
描述 DIODE MOD GP 1.6KV 600A SIMBUS
送货服务
MDMA600P1600PTSF参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
封装-
ECAD
系列MDMA600P1600PTSF
二极管配置-
二极管类型Standard
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)1600 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)600A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If-
速度-
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr-
工作温度 - 结-
安装类型Chassis Mount
包/箱SimBus F
供应商设备包SimBus F
MDMA600P1600PTSF Packaging
Insepction
MDMA600P1600PTSF FAQ
  • 1. How to order MDMA600P1600PTSF on Heisener?
  • 3. Are the MDMA600P1600PTSF price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MDMA600P1600PTSF?
MDMA600P1600PTSF 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。