购买 MD200S18M5-BP | MD200S18M5-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MD200S18M5-BP
MD200S18M5-BP
MD200S18M5-BP
仅供参考
零件编号 MD200S18M5-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 Interface
送货服务
MD200S18M5-BP参数
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.8 kV
电流 - 平均整流(Io)200 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.7 V @ 300 A
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 1800 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包M5
MD200S18M5-BP Packaging
Insepction
MD200S18M5-BP FAQ
  • 1. How to order MD200S18M5-BP on Heisener?
  • 3. Are the MD200S18M5-BP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MD200S18M5-BP?
MD200S18M5-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。