购买 MD200S16NM3-BP | MD200S16NM3-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MD200S16NM3-BP
MD200S16NM3-BP
MD200S16NM3-BP
仅供参考
零件编号 MD200S16NM3-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DISCRETE SEMICONDUCTOR MODULES
送货服务
MD200S16NM3-BP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
封装-
ECAD
系列-
二极管类型Three Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.6 kV
电流 - 平均整流(Io)200 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.7 V @ 300 A
电流 - 反向泄漏@Vr500 µA @ 1600 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包NM3
MD200S16NM3-BP Packaging
Insepction
MD200S16NM3-BP FAQ
  • 1. How to order MD200S16NM3-BP on Heisener?
  • 3. Are the MD200S16NM3-BP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MD200S16NM3-BP?
MD200S16NM3-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。