购买 MD100S18M4-BP | MD100S18M4-BP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MD100S18M4-BP
MD100S18M4-BP
MD100S18M4-BP
仅供参考
零件编号 MD100S18M4-BP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DISCRETE SEMICONDUCTOR MODULES
送货服务
MD100S18M4-BP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 桥式整流器
系列-
二极管类型Three Phase
技术Standard
电压 - 峰值反转(最大值)1.8 kV
电流 - 平均整流(Io)100 A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If1.9 V @ 300 A
电流 - 反向泄漏@Vr300 µA @ 1800 V
工作温度-40°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Module
供应商设备包M4
MD100S18M4-BP Packaging
Insepction
MD100S18M4-BP FAQ
  • 1. How to order MD100S18M4-BP on Heisener?
  • 3. Are the MD100S18M4-BP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MD100S18M4-BP?
MD100S18M4-BP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。