购买 MCQ15N10Y-TP | MCQ15N10Y-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MCQ15N10Y-TP
MCQ15N10Y-TP
MCQ15N10Y-TP
仅供参考
零件编号 MCQ15N10Y-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 MOSFET N-CH SOP-8
送货服务
MCQ15N10Y-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)100 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C15A
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)4.5V, 10V
Vgs(th)(Max)@Id3V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs42 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1925 pF @ 50 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)2W
Rds On(Max)@ Id,Vgs11.5mOhm @ 8A, 10V
工作温度-55°C ~ 150°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包8-SOP
包/箱8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
MCQ15N10Y-TP Packaging
Insepction
MCQ15N10Y-TP FAQ
  • 1. How to order MCQ15N10Y-TP on Heisener?
  • 3. Are the MCQ15N10Y-TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MCQ15N10Y-TP?
MCQ15N10Y-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。