购买 MCMA650MT1800NKD | MCMA650MT1800NKD数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MCMA650MT1800NKD
MCMA650MT1800NKD
MCMA650MT1800NKD
仅供参考
零件编号 MCMA650MT1800NKD
制造商 IXYS
描述 TRIAC 1.8KV 650A Y1-2-CU
送货服务
MCMA650MT1800NKD参数
制造商IXYS
类别分立半导体产品 - 晶闸管 - TRIAC
封装-
ECAD
系列-
三端双向可控硅Standard
电压 - 关闭状态1.8 kV
当前 - 开状态(It(RMS))(Max)650 A
电压 - 栅极触发(Vgt)(最大值)2 V
电流 - 非共振浪涌50,60Hz(Itsm)9.6kA, 10.4kA
电流 - 栅极触发(Igt)(最大值)220 mA
电流 - 保持(Ih)(最大)150 mA
组态Single
工作温度-40°C ~ 140°C (TJ)
安装类型Chassis Mount
包/箱Y1-2-CU
供应商设备包Y1-2-CU
MCMA650MT1800NKD Packaging
Insepction
MCMA650MT1800NKD FAQ
  • 1. How to order MCMA650MT1800NKD on Heisener?
  • 3. Are the MCMA650MT1800NKD price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MCMA650MT1800NKD?
MCMA650MT1800NKD 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。