购买 MCACD60N06YHE3-TP | MCACD60N06YHE3-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MCACD60N06YHE3-TP
MCACD60N06YHE3-TP
MCACD60N06YHE3-TP
仅供参考
零件编号 MCACD60N06YHE3-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 N-CHANNEL MOSFET,PDFN5060-8D
送货服务
MCACD60N06YHE3-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 阵列
封装-
ECAD
系列-
FET类型MOSFET (Metal Oxide)
FET功能-
漏极到源极电压(Vdss)60V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C60A (Tc)
Rds On(Max)@ Id,Vgs6.5mOhm @ 20A, 10V
Vgs(th)(Max)@Id2.5V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs34.5nC @ 10V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1740pF @ 30V
力量 - 最大50W (Tj)
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
包/箱8-PowerLDFN
供应商设备包PDFN5060-8D
MCACD60N06YHE3-TP Packaging
Insepction
MCACD60N06YHE3-TP FAQ
  • 1. How to order MCACD60N06YHE3-TP on Heisener?
  • 3. Are the MCACD60N06YHE3-TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MCACD60N06YHE3-TP?
MCACD60N06YHE3-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。