购买 MCAC75N06Y-TP | MCAC75N06Y-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MCAC75N06Y-TP
MCAC75N06Y-TP
MCAC75N06Y-TP
仅供参考
零件编号 MCAC75N06Y-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 N-CHANNEL MOSFET,DFN5060
送货服务
MCAC75N06Y-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 晶体管 - FET,MOSFET - 单
封装-
ECAD
系列-
FET类型N-Channel
技术MOSFET (Metal Oxide)
漏极到源极电压(Vdss)60 V
电流 - 连续漏极(Id)@ 25°C75A (Tc)
驱动电压(Max Rds On,Min Rds On)10V
Vgs(th)(Max)@Id4V @ 250µA
栅极电荷(Qg)(最大值)@Vgs25.5 nC @ 10 V
输入电容(Ciss)(最大值)@ Vds1534 pF @ 25 V
Vgs(最大)±20V
FET功能-
功耗(最大值)75W (Tj)
Rds On(Max)@ Id,Vgs5.6mOhm @ 20A, 10V
工作温度-55°C ~ 175°C (TJ)
安装类型Surface Mount
供应商设备包DFN5060
包/箱8-PowerTDFN
MCAC75N06Y-TP Packaging
Insepction
MCAC75N06Y-TP FAQ
  • 1. How to order MCAC75N06Y-TP on Heisener?
  • 3. Are the MCAC75N06Y-TP price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MCAC75N06Y-TP?
MCAC75N06Y-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。