购买 MBRS25100CT | MBRS25100CT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBRS25100CT
MBRS25100CT
MBRS25100CT
仅供参考
零件编号 MBRS25100CT
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOT 100V 25A TO263AB
送货服务
MBRS25100CT参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)25A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If920 mV @ 25 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 100 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
供应商设备包TO-263AB (D2PAK)
MBRS25100CT Packaging
Insepction
MBRS25100CT FAQ
  • 1. How to order MBRS25100CT on Heisener?
  • 3. Are the MBRS25100CT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBRS25100CT?
MBRS25100CT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。