购买 MBRF8150CT | MBRF8150CT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBRF8150CT
MBRF8150CT
MBRF8150CT
仅供参考
零件编号 MBRF8150CT
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOT 150V 8A ITO220AB
送货服务
MBRF8150CT参数
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)150 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)8A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If950 mV @ 4 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr100 µA @ 150 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
MBRF8150CT Packaging
Insepction
MBRF8150CT FAQ
  • 1. How to order MBRF8150CT on Heisener?
  • 3. Are the MBRF8150CT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBRF8150CT?
MBRF8150CT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。