购买 MBRF30L45CTH | MBRF30L45CTH数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBRF30L45CTH
MBRF30L45CTH
MBRF30L45CTH
仅供参考
零件编号 MBRF30L45CTH
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOT 45V 30A ITO220AB
送货服务
MBRF30L45CTH参数
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If740 mV @ 30 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr400 µA @ 45 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
MBRF30L45CTH Packaging
Insepction
MBRF30L45CTH FAQ
  • 1. How to order MBRF30L45CTH on Heisener?
  • 3. Are the MBRF30L45CTH price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBRF30L45CTH?
MBRF30L45CTH 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。