购买 MBRF30L45CT | MBRF30L45CT数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBRF30L45CT
MBRF30L45CT
MBRF30L45CT
仅供参考
零件编号 MBRF30L45CT
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE ARR SCHOT 45V 30A ITO220AB
送货服务
MBRF30L45CT参数
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)45 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)30A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If740 mV @ 30 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr400 µA @ 45 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
供应商设备包ITO-220AB
MBRF30L45CT Packaging
Insepction
MBRF30L45CT FAQ
  • 1. How to order MBRF30L45CT on Heisener?
  • 3. Are the MBRF30L45CT price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBRF30L45CT?
MBRF30L45CT 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。