购买 MBRF16100H | MBRF16100H数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBRF16100H
MBRF16100H
MBRF16100H
仅供参考
零件编号 MBRF16100H
制造商 Taiwan Semiconductor Corporation
描述 DIODE SCHOTTKY 100V 16A ITO220AC
送货服务
MBRF16100H参数
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 单
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)16A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 16 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr300 µA @ 100 V
电容@ Vr,F-
安装类型Through Hole
包/箱TO-220-2 Full Pack
供应商设备包ITO-220AC
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
MBRF16100H Packaging
Insepction
MBRF16100H FAQ
  • 1. How to order MBRF16100H on Heisener?
  • 3. Are the MBRF16100H price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBRF16100H?
MBRF16100H 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。