购买 MBRD12100CT-TP | MBRD12100CT-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBRD12100CT-TP
MBRD12100CT-TP
MBRD12100CT-TP
仅供参考
零件编号 MBRD12100CT-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE ARR SCHOTT 100V 12A DPAK
送货服务
MBRD12100CT-TP参数
制造商Micro Commercial Co
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)100 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)12A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If850 mV @ 6 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr50 µA @ 100 V
工作温度 - 结-55°C ~ 150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包DPAK
MBRD12100CT-TP Packaging
Insepction
MBRD12100CT-TP FAQ
  • 1. How to order MBRD12100CT-TP on Heisener?
  • 3. Are the MBRD12100CT-TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBRD12100CT-TP?
MBRD12100CT-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。