购买 MBRD10200CTS-TP | MBRD10200CTS-TP数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
MBRD10200CTS-TP
MBRD10200CTS-TP
MBRD10200CTS-TP
仅供参考
零件编号 MBRD10200CTS-TP
制造商 Micro Commercial Co
描述 DIODE ARR SCHOTT 200V 10A DPAK
送货服务
MBRD10200CTS-TP参数
制造商Micro Commercial Co
类别分立半导体产品 - 二极管 - 整流器 - 阵列
系列-
二极管配置1 Pair Common Cathode
二极管类型Schottky
电压 - 直流反向(Vr)(最大值)200 V
电流 - 平均整流(Io)(每个二极管)10A
电压 - 正向(Vf)(最大值)@ If930 mV @ 5 A
速度Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
反向恢复时间(trr)-
电流 - 反向泄漏@Vr10 µA @ 200 V
工作温度 - 结-65°C ~ 150°C
安装类型Surface Mount
包/箱TO-252-3, DPAK (2 Leads + Tab), SC-63
供应商设备包TO-252 (DPAK)
MBRD10200CTS-TP Packaging
Insepction
MBRD10200CTS-TP FAQ
  • 1. How to order MBRD10200CTS-TP on Heisener?
  • 3. Are the MBRD10200CTS-TP price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of MBRD10200CTS-TP?
MBRD10200CTS-TP 保证
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。